Zvērināti tiesu izpildītāji piedalījās akcijā "Atpakaļ uz skolu"

13.06.2019

2019. gada 13. jūnijs ir pasaules tiesu izpildītāju diena. Nolūkā veicāt jauniešu izpratni par tiesu izpildītāju darbu, pēc Francijas Nacionālās tiesu izpildītāju palātas iniciatīvas, tiesu izpildītāju dienas tēma šogad ir “Tiesu izpildītāji satiek jauniešus”.

Atbalstot Francijas Nacionālās tiesu izpildītāju palātas iniciatīvu, Latvijas zvērināti tiesu izpildītāji ar Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes atbalstu piedalījās akcijā “Atpakaļ uz skolu”.

Akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar profesiju un dalīties ar personīgo pieredzi karjeras izvēlē. Akcijas ietvaros ar skolēniem Ogres 1. vidusskolā tikās un ar tiesu izpildītāju darbu iepazīstināja Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšsēdētāja zvērināta tiesu izpildītāja Iveta Kruka. Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā viesojās zvērināta tiesu izpildītāja Aiga Augustova. Savukārt zvērināts tiesu izpildītājs Mārtiņš Eglītis ar tiesu izpildītāju profesionālo darbību iepazīstināja Mārupes vidusskolas skolēnus.

Akcija Latvijā pirmo reizi tika īstenota 2008. gadā un nu jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju, kurā bez ES institūciju pārstāvjiem aktīvi iesaistās pārstāvji no dažādām institūcijām, to skaitā arī tieslietu sistēmai piederīgas personas.

Plašāka informācija par akciju: http://esmaja.lv/atpakal_uz_skolu


Atpakaļ uz skolu 2019

Atpakaļ uz skolu 2019

Atpakaļ uz skolu 2019

Atgriezties