Par izmaiņām Kurzemes tiesu apgabala tiesu darba organizēšanā

01.02.2018

Informējam, ka ar Tieslietu padomes 2017.gada 12.jūnija lēmumu Nr.41 apstiprināts Kurzemes tiesu apgabalā ietilpstošo rajonu (pilsētu) tiesu reorganizācijas plāns, kas paredz, ka no 2018.gada 1.februāra Kurzemes tiesu apgabalā būs viena rajona tiesa – Kurzemes rajona tiesa. Proti, atbilstoši minētajam lēmumam Talsu rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, Kuldīgas rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, Saldus rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, kā arī Ventspils tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa tiek pievienota Liepājas tiesai un attiecīgi tās sastāvā esošajai zemesgrāmatu nodaļai, mainot tiesas nosaukumu – Kurzemes rajona tiesa un attiecīgi – Kurzemes rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļa.

Kurzemes rajona tiesas darbība arī pēc 1.februāra tiks nodrošināta visās līdzšinējo tiesu darbības vietās, tāpat arī Kurzemes rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļas darbība tiks nodrošināta visās līdzšinējo zemesgrāmatu nodaļu darbības vietās.

Pielikumā: informatīvs materiāls par ieviestās reformas būtību un tiesas darba organizāciju pēc reformas, kas ietver arī biežāk uzdotos jautājumus un atbildes uz tiem.

Pievienotie faili

Atgriezties