Noslēgusies akcija "Atpakaļ uz skolu 2017"

17.05.2017

Akcija “Atpakaļ uz skolu” Latvijā pirmo reizi tika īstenota 2008. gadā un nu jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju, kurā bez ES institūciju pārstāvjiem aktīvi iesaistās pārstāvji no dažādām institūcijām.

Šogad akcijā pirmo reizi piedalījās arī zvērināti tiesu izpildītāji. Mēneša garumā zvērināti tiesu izpildītāji devās uz skolām, kuras absolvējuši, lai iepazīstinātu 8.-12. klašu jauniešus ar tiesu sistēmai piederīgo zvērināta tiesu izpildītāja profesiju un dalītos ar savu personīgo pieredzi karjeras izvēlē.

Kā pirmā akciju atklāja Latgales apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Kristīne Meldere, kura 18. aprīlī ar izglītojošu lekciju viesojās pie Krāslavas Valsts ģimnāzijas audzēkņiem.

Meldere K.Meldere

Pēc atgriešanās absolvētajā skolā K. Meldere atzina: “Jaunieši ar interesi klausījās lekciju un uzdeva jautājumus, par ko ir gandarījums. Pozitīvi, ka šāda akcija ir aizsākta un varam jauno paaudzi izglītot par zvērināta tiesu izpildītāja darbu un tā nepieciešamību, lai panāktu tiesas pieņemtā nolēmuma izpildi.”

Meldere skoleni K. Meldere

Uz tikšanos ar jauniešiem devās Rīgas apgabaltiesas zvērināti tiesu izpildītāji Elīna Balasanjana (Ogres 1. vidusskolā) un Mārtiņš Eglītis (Rīgas 3. ģimnāzijā) un Kurzemes apgabaltiesas zvērinātas tiesu izpildītājas Inese Bože (Grobiņas pamatskolā un ģimnāzijā) un Sandra Jaunsleine ( Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā).

Elina E. Balasanjana

Sandra S. Jaunsleine

Kurzemes apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Ilze Mālmeistere akcijas ietvaros viesojās Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā, Rīgas apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Iveta Kruka Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā, bet Rīgas apgabaltiesas zvērināts tiesu izpildītājs Edgars Mihailovs – Rojas vidusskolā.

ilzem I. Mālmeistere

ivetak I. Kruka

ivetak2 I. Kruka

edgarsm E. Mihailovs

Kurzemes apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Dace Cgojeva viesojās Talsu Valsts ģimnāzijā, bet, tiekoties ar jauniešiem Ventspils 3. vidusskolā, šī gada akciju 12. maijā noslēdza Kurzemes apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Ivetta Kalugina.

dace D. Cgojeva

Ivetta I. Kalugina

Paldies visām iesaistītajām skolām un zvērinātiem tiesu izpildītājiem par atsaucību un piedalīšanos akcijā.

Uz tikšanos nākamgad!


Plašāka informācija par akciju: http://esmaja.lv/atpakal_uz_skolu
Atgriezties